Афіша подій

Прем'єра
16+
повернутись до афіш
Сцена Нова сцена
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 120-500 грн
Віра, Надія, Любов…(Яма)

“Знаю, що багато хто знайде цю повість аморальної й непристойною,

Проте, від усього серця присвячую її матерям і юнацтву “.

А. К.

Повість Олександра Купріна «Яма» користувалася шаленою популярністю. Зробити героїнями жінок найдавнішої професії, розповісти їх справжні і такі людяні історії було нечуваною вільністю, навіть нахабством.

Купрін не збирався проповідувати фемінізм, проституцію або розпуста – він закликав до людяності. Кожна з героїнь потрапила в публічний будинок з різних причин, але жодна з них не хотіла собі такої долі. І за великим рахунком дівчата виявилися в «Ямі» через людську жорстокість і байдужості.

Як і в іншому спектаклі Театру на Подолі «На дні» за М. Горькому, звучить заклик до віри, надії і любові, які можуть змінити не тільки тебе, а й весь світ.

Віру в себе сповідує головна героїня Тамара (Даша Малахова). Її розум, нахабство і сила дозволяють їй ходити з високо піднятою головою навіть в будинку, де любов стала професією.

Женя, героїня Анни Саліванчук, сподівається, що світ зміниться, а вона знайде в ньому своє місце.

Любов відкрилася Любі (Ганні Тамбова) випадково, дівчина віддалася цьому пориву повністю і … розчарувалася, зіткнувшись з людською байдужістю.

Андріївський узвіз в середині 19 століття славився зовсім не архітектурними пам’ятками, і не дивлячись на те, що цей час давно минув, ніколи не завадить навчитися співчуття. Добро, що кожен зробить ближньому своєму, обов’язково повернеться.

Мова вистави - російська

3 години

Жанр - "Непристойна повість" у двох діях (18+)

Прем'єра - 3 березня 2018 року

Автор - Олександр Купрін


Женя image
Тамара image
Люба image
Віра image
Надія image
Емма Едуардівна image
Ровінська image
Баронеса image
Платонов image
Ванька-Встанька image
Лихонін image
Рамзес image
Симановський image
Соловйов image
Петров image
Гладишев image